KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share

zalba na admine!!!

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
LsD I beS

Broj postova : 25

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 9:21 pm

Mogli bi admini da povedu malo vishe rachuna sto se tiche bana!!!!
Izmedju ostalog odredjeni koriste WH !!!!
To bi bilo sve od mene nebi da imenujem!!!

P.S. kad god udjem pod drugim imenom i napravim nadrkan skor dobijem din ban!!! posle moram da molim kao slepac decu da me unbanuju,
Stvarno umete da preterate!!!!! Evil or Very Mad
Back to top Go down
View user profile
burN^

burN^

Broj postova : 405

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 11:23 pm

Ja tebe u snu nebi ban......... Shocked
Back to top Go down
View user profile
Annie.FTW

Annie.FTW

Broj postova : 936

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 12:33 am

Hih Ni ja Cool
Back to top Go down
View user profile http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
Mand1ch.ftw

Broj postova : 65

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 1:44 am

beS vam je jedini pro igrach na serveru kojeg naravno banujete...
Nisu svi admini tipa : ZohaN , ShOmI , Postar ...
Negase X-Spectate tako da je njima jedino verovati za ban i jedino mogu jasno da vide da li neko chituje ili ne...
Shteta shto nema vishe ovakvih admina...
Back to top Go down
View user profile
Kuzmanovic

Kuzmanovic

Broj postova : 686

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 1:55 am

Imam i ja x-spec !!!
Back to top Go down
View user profile
burN^

burN^

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 2:17 am

tkdj.....
Back to top Go down
View user profile
SM!RN0FF.

SM!RN0FF.

Broj postova : 349

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 2:55 am

Pa reci Bes koji to admini koriste WH....to bi trebalo da kazes...i isto tako ko te je ban... Rolling Eyes
Back to top Go down
View user profile
NikolaBre

NikolaBre

Broj postova : 18

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 5:05 am

LsD | beS i treba da te ban pre koji dan sam te nasao sa nekom vrstom aim hack-a... ubijao si sve pred sobom i sve je bilo head...bilo gde da pogodis igraca ( ruka,noga,telo) bude head nzm koji je to cit hack ne razumem se...

Pokusao sam da napravim demo ali cim sam kucao record bes bio sam kick dali me je neko kick ili je bio auto kick nzm nisam primetio da je bilo admina na serveru ...bilo je nas 10-15 igraca bio je i onaj Marija awp ...
posle kad sam ti rekao da gasis sta imas odma ti je score spao sa 18-4 na 21-10
Mapa:dd2

Dosta mi bilo da gledam igrace koji se prave neviinim na forumu a cituju na serveru kada nema admina!!!
i sad mozes da pises sta hoces ja znam sta sam video.
Back to top Go down
View user profile
......................

Broj postova : 43

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 5:43 am

odredjeni koriste WH !!!! nebi da imenujem!!!

ja se prepoznao ovde tj po tovjim prozivkama verovatno milsis na mene
Back to top Go down
View user profile
LsD I beS

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: ODGOVOR NIKOLI I DJOLETU   zalba na admine!!! Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 12:04 pm

nikolabre!!!!
stvari stoje ovako!!!!
Nadam se da su admini primetili da napaljenja deca ulaze pod nickovima drugih igracha!! sramota bi bilo da mator lik! koristi jbn cheat! bzveze mi je da ti se pravdam !!!
mozes samo da mi verujes na rec ninasta drugo, ja igram samo iz zadovoljsta nista drugo!!
nikada nisam koristio cheat!!!!!
evo ti moj msn pa kad budes me jos jednom video da koristim cheat ti se javi pa da resimo!!!
ekey1@live.com mislim da si se prevario grdno pa ti proveri

a sto se tice djoleta.....
hmmmm
decko je koristio wh bio sam 100 posto siguran! potpisao se kao soul
nisam pojma imao da je admin a i da jeste moje je da kazem da ima cheat!! tj wh. a i sam je u kasnijoj raspravi rekao da ima!!! popio sam ban od njega zbog psovke!! ko je kriv nek odluci head!!!
toliko od mene
hvala na podrsci!!!!
Back to top Go down
View user profile
Annie.FTW

Annie.FTW

Broj postova : 936

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 12:32 pm

bez razliku na swe .. ja nikada nisam widela da chituje beS.. Realno .. nije imao chit swi znamo da iz LsD su najbolji igrachi koi uopshte igraju na Kumu ( bez uwrede ima i drugi dobri igraci )
Back to top Go down
View user profile http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
Macko{O}.o

Broj postova : 13

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 12:36 pm

LsD I BeS ..... sta ga prozivate kad je pro igrach . isto tako i svi od LsD ,, sto si tiche chitovanja nikad ga nisam video da chituje ... nzm sta drugo ..

pozz brate Smile
Back to top Go down
View user profile
- sFn -

- sFn -

Broj postova : 293

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 4:13 pm

stvarno ste shabani... vi shto prozivate bes-a...
chovek ima zenu i decu... bas tje da 'kljuchi chit...
chovek igra cs... dok niste ni znali sshta je cs...
ekey machko... Razz

p.s. sjajni aim_taliban... ja on i capo... pa neznam ljude koji su mogli da pobede u tome nas trojicu... Razz
Back to top Go down
View user profile
NikolaBre

NikolaBre

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 11:23 pm

beS ae verujem ti samo me zanima kada je neko citovao sa mojim nikom NikolaBre onda nije bilo napaljene dece koji cituju? Onda su svi okrivili mene...isto se decilo DaChi samo sto ste proverili ip igraca koji je stvarno citovao ok nije on ja DaChi verujem...ono sto se daesilo angel baby ona ima admina i zna kome je dala svoj pw i ona je znala u koga da upre prst... a ja mogu da upirem u prst u bilo koga jel ne znam ko je...

Znam da je beS pro igrac i bilo mi sumnjjivo to sto je score sa 18-4 spao na 21-10 to je dovoljan dokaz da nije bio on(nadam se)jer bilo kojem pro igracu nebi mogao score naglo da opadne...
ja inace ne igram za rank i ovako sad retko igram na kumu promenuo sam nik sad me niko ne proziva...

A ti stefane mene nazivas sabanom?
ja ti kazem da se spustis na zemlju malo visoko letis... primetio sam da volis da vredjas ljude i sebe predstavljas kao vise umnog nego ostale ako si ti pametan ne moras ostale da nazivas maloumnicima i sabanima...
mene nazivas sabanom bobro je da znas kako se zovem i nista vise i na osnovu toga ocenjujes ljude ko su sta su gresis mnogo ali nisi jednini.
I sad sto si ovo rekao da sam saban sto prozivam beSa da je citovao ja znam sta sam video.
Ako nije on beS jbg izvini!!! Neutral
Back to top Go down
View user profile
burN^

burN^

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 11:28 pm

E ovako beS bot Razz Nema chit nikad nije ni imao......a sto se tice skora 18:4 pa 21:10 hmmm usao sam u igru posto ga niko nije mogao ubiti naravno ja ga ubijem 6x Razz Razz Razz Razz Razz
Back to top Go down
View user profile
- sFn -

- sFn -

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 3:09 am

'esi Ti Lud NikolaBre?!
Brate Po Tebi... Svi Koji Chituju To Nisu Oni... To Su Drugi Ushli Na Njihove Nickove...
Fazon IZvukao Si Se nA Na Tu Foru... Pa Onda Pricas Kako i Drugi Tako...
A To Shto Pricham Shaban...
Pa Kako I Ne Bi... Prozivate Choveka... Bez Ikakvog Dokaza...
A U Zivotu Nisi Igrao Sa Nekim Boljim i Poznatijem Igrachom U Srbiji...
bes (ekey) je jedan od osrednjih igracha u Srbiji Kakvih Ima...
ja sam b0t... i to priznajem i svi to znaju... Smile

Mojen Se Ljutish Shto Sam Te Uvredio Ili Tako Neshto...
Nisam Ja reko Da Sam pametan Ni Da Ste Vi Glupi...
Samo Me Nervirate Shto Svi Prozivate Bez Demo-a...
a ni demo ne pomaze vishe... poshto ima chitova koje se skrivaju na demo-u...
tako da... samo na licu mesta ga mozes uhvatiti...

S' Verom U Boga
Back to top Go down
View user profile
NikolaBre

NikolaBre

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 4:43 am

E sad slusaj
1 ja se uopste nisam izvukao na tu foru to dali sam ja bio ili nisam ja samo znam...
2 ja sam pokusao da napravim demo ako si citao sta sam pisao pa sam bio kick...
3 ja ne kazem da oni koji cituju nisu oni, bes je sam rekao "Nadam se da su admini primetili da napaljena deca ulaze pod nikovima drugih igraca" i ovo sto je beS rekao u pravu je, deca uzrasta od 10 do 13 godina zive za cs da bi citovali i hvalili se kako dobro igraju.
4 ja nisam rekao u bukvaljnom smislu da si ti sebe naglasavo pametnim a da su drugi blupi vec kroz onaj razgovor NikolaBre-KROMPIR tamo si pricao kako si ti radio dosta stvari u zivotu, ja to cenim i ja sam radio dosta stvari samo kad si pisao neki koji su citali osetili su se uvredjeno i ponizeno ja iskeno nisam, ali ima dece-momaka koje ne interesuje posao nesto posebno a ima i onih koji vole da rade pa ne govore sta rade jer smatraju da je to njihova licna stvar.
i nemas pravo da nekog nazivas sabanom, ako taj neko proziva citerom drugog igraca mene su mnogi prozivali sta to znaci da su i oni sabani?

ja nisam pro igrac ja sam bot svoje vrste igrao sam na mnogo servera za ovi 5 god koliko igram cs i napravio sam svoju taktiku neki je prihvate neki ne.
Back to top Go down
View user profile
- sFn -

- sFn -

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 5:35 am

ok... u pravu si... glup sam... pozdrav....
Back to top Go down
View user profile
NikolaBre

NikolaBre

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 7:06 am

pa brate ne kazem da si glup nego si to pisao eno idi vidi ako si zaboravio

prvo si me nazvao kilncem sad sabanom sta je sledace?
Back to top Go down
View user profile
......................

Broj postova : 43

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 8:43 am

znaci ja u zivotu nisam imao wh a ti bes mozes da mislis sta hoces........
ne znam samo kako mozes da budes 100% siguran kad ne mozes da me gledas iz speca a to sto sam te ubio par puta ne znaci nista...poz hvala

znaci edit : a i sam je u kasnijoj raspravi rekao da ima!!
hahahaha ja reko da imam chit o boze koliko ste zajebani
Back to top Go down
View user profile
LsD I Dr -.-

Broj postova : 9

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: auuuuuuuuuuuuu   zalba na admine!!! Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 8:28 pm

alo bre dal ste normalni ekey-bes-nosonja nema cit! covek zna znanje!zato nemoj da ga dirate,sabija igricu skoro pa kao ja al dobro....a onaj kum djordje-soul ili kako vec mene kick zato sto sam rekao svom ortaku da je idiot i meni kick a likovi pale wh psuju jebu majku i njima nista...mene nediraj!!!!!!!nista ti nisam radio znaci od mene fuck off!!toliko od mene!
Back to top Go down
View user profile
LsD I beS

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeTue Aug 04, 2009 11:30 am

Sutra dan posle bana sam pitao ko me je ban juce na 1000 min posto sam provalio da si bio ti!!! Rekao si ja sam!! ja sam te pitao zasto, ti si mi rekao zato sto sam rekao da je idiot!!!
NAPISAO SAM TI OVIM RECIMA: DA SI IMAO WH I ZATO TE NAPUSIO, nakoncega si ti rekao pa?????
ja treba da gledam u pasulj sta si ti time hteo da kazzes ili da to shvatim bukvalno!!!
Izmedju ostalog pa sta ako ne mogu da udjem u spec, mogu da promenim tim i da te pogledam dok sam dead!!! kapish!!
Mislim boli me kobas i da imas i nemas.... nisi trebao samo da me BAN !!!!! moglo je to drugacije da se ressshhhhiiii
zop. smorili ste me...

Sleep
Back to top Go down
View user profile
burN^

burN^

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 12:14 am

Ajde Djordje sta banujesh coveka koji vam q*** vishe svima......ja udjem sa nickom vIc -.- na server i dobijem dinamicki od DLA.wtf zato sto sam mu dao head i on kaze kao da me je pratio a tek usao u igru i kaze da sam imao aim o.O silent i po tvome ekey-a treba ban i on je chiter jel????E malo malo vishe gledaj u buduce i pripazi.....posto NEMA!!! chit i koristi x-spect......Ima vishe takvih kloji udju na KuM-server odigraju 2-3 partije dobiju head i odma ban daju tom koji ih je kill,bez da ga odu pratiti u spect o.o !!!!! Nemoj vishe tako da ban zbog gluposti....jer stvarno nema chit!!!!

P.S:DJORDJE i naravno pola njih koriste tvog admina i na cw i na pub serveru sto nebi smelo.........predpostavljam da to Ljuba ni nezna ali eto sad ce da zna.......
Back to top Go down
View user profile
- sFn -

- sFn -

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 1:19 am

A To ...
Vidim Da Imate Problema Sa Pojedinim Novim Adminima...
Zar Nije Logichno Da Dobiju Admina..> Igrachi KOji Duze Igraju Na Serveru, Koji Znaju Igrache...
Znaju Ko Kako Igra... idt...
A Ne Neki Dodju Pre 1 mesec... Prijave Se U Upadnu U Klan Da Budu Admini...
Te Dobre Igrache Treba Samo U Klan Ubaciti... A Ove Shto Igraju 100 godina Treba Staviti Kao Admina...
Back to top Go down
View user profile
LsD I beS

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 1:42 am

Ne moraju da daju admina makar da dobiju odredjeni free slot!!! Wink
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

zalba na admine!!! Empty
PostSubject: Re: zalba na admine!!!   zalba na admine!!! Icon_minitime

Back to top Go down

zalba na admine!!!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next