KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

!!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
marija_awp

Broj postova : 27

PostSubject: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Mon Jul 27, 2009 2:13 pm

OVAKO NEMOJ DA ME VISE BAN KOJI VAM JE KURAC BRATE RASPITAJ TE SE MALO ZA MENE....JA SAM IGRO ZA KGB TAKO DA NEMA NIKAKAV CIT I OSTALO TE ZAJEBANCIJE.....BUDELI ME JOS NEKO BANOVO POKAZACU VAM KAKO SE BODE PA SE VI KLINCI ZEZAJ TE!!!!!!!BRATA MI MOG BUDEM LI VIDEO JES JODNOM BAN BICE SVASTA!!!!!!!!! I PITAJ TE MARIJU ZA MENE AKO NEVERUJETE I PITAJ TE JE KOLIKI SAM IGRAC I KOLIKO SAM LUD ZNA ONA MENE DOBRO!!!!!!ZATO SMEKERI DA VAS VIDIM SLEDECI PUT STA CE TE DA URADITE!!!!!NACICU VAS I NECE TE SE DOBRO PROVESTI....TO JE TO POZZZZZ
Back to top Go down
View user profile
Ljuba
Admin

Broj postova : 447

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Mon Jul 27, 2009 2:38 pm

Mislim da si preterao ako tako nastavis,recicu da te banuju zbog pretnje....pada....imas 100 pa idi ako jos 1 budes pretio ide ti bann...
Back to top Go down
View user profile
marija_awp

PostSubject: :)   Mon Jul 27, 2009 3:44 pm

ja sam samo reko pa ti vidi!!!!!a meni ce marija da kaze odakle si i otalo!!!!!ne razumem svi odma ban ko uzme 8:0 i ostalo imoa sam 20:0 i odma me ban pa ne razumem zbog cega vise!!!!!
Back to top Go down
View user profile
marija_awp

PostSubject: :)   Mon Jul 27, 2009 4:05 pm

pa jbg..sta da radim kad sam se iznerviro kad nikad u zivotu nisam dobio ban jel me svi znaju i sve...brate izvini u svakom slucaju ali jbg..sta da radim kad klinci ne znaju da koriste admina kako treba!!!
Back to top Go down
View user profile
Ljuba
Admin

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Mon Jul 27, 2009 8:39 pm

Pa da vidis sve se moze resiti,jeb ja nisam klinac.
OK recicu ostalima za tebe,pa igraj niko te nece bannovati,
Server je i otvoren da se zezamo zato i mrzim pretnje pada....
Back to top Go down
View user profile
FOXYYYYYYYYYY

Broj postova : 160

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Tue Jul 28, 2009 12:15 am

marija_awp wrote:
OVAKO NEMOJ DA ME VISE BAN KOJI VAM JE KURAC BRATE RASPITAJ TE SE MALO ZA MENE....JA SAM IGRO ZA KGB TAKO DA NEMA NIKAKAV CIT I OSTALO TE ZAJEBANCIJE.....BUDELI ME JOS NEKO BANOVO POKAZACU VAM KAKO SE BODE PA SE VI KLINCI ZEZAJ TE!!!!!!!BRATA MI MOG BUDEM LI VIDEO JES JODNOM BAN BICE SVASTA!!!!!!!!! I PITAJ TE MARIJU ZA MENE AKO NEVERUJETE I PITAJ TE JE KOLIKI SAM IGRAC I KOLIKO SAM LUD ZNA ONA MENE DOBRO!!!!!!ZATO SMEKERI DA VAS VIDIM SLEDECI PUT STA CE TE DA URADITE!!!!!NACICU VAS I NECE TE SE DOBRO PROVESTI....TO JE TO POZZZZZ

LoL,moram ovo da prokomentarisem.Pretero si brate malo.Niko nije sam na ovom svetu,a i znas za onu staru,pas koji laje ne ujeda.Relax i idi sabijaj kao sto kazes. Wink
Back to top Go down
View user profile
**angel_baby**

Broj postova : 209

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Tue Jul 28, 2009 3:40 am

lol! srdjane !! ja mogu da potwrdim da decko igra pro, igrao je za kgb i ucestwowao owe godine na wcg-u nije citer!

ali burazeru sta se lozis sa nozewima i ostalo kad swi koji te znaju dobro znaju da preterano kakis sad !!!! Razz

znaaaci bas si me nasmejao sada, nista licno ali ono .... weliko lol!
Rolling Eyes
Back to top Go down
View user profile
SM!RN0FF.

Broj postova : 349

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Tue Jul 28, 2009 4:36 am

Gledao sam ga ja u kgbu kad je igrao,dechko je bolesnik klasichan!!! Laughing (naravno u pozitivnom smislu) jer sabija cs...... Mozda me se i secash,ali nebitno....samo nemoj da skachesh tako i sve ce biti ok Wink pozz
Back to top Go down
View user profile
Dacho

Broj postova : 446

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Tue Jul 28, 2009 5:38 am

DeChk0 je pRo... moj idol je kad porastem zhelim biti kako njega ( lol ) cheers cheers
Back to top Go down
View user profile
marija_awp

PostSubject: :)   Tue Jul 28, 2009 2:28 pm

pa drago mi je sto me znate i sto se konacno to zavrsilo da nemisle vise da sam cite i ostalo!!!!!pa znam bako mnogo se derim i zajebavam ali zato se uzivim u to tako da se svi smeju,i najaci budem Smile)) pa sa klicima cu onako da pricam jel su degeni stvarno ko ih zaposli da bude admin!!! Smile))) pa wcg se zna ko je bio pro i sve ostalo!!!hvala braco moja vidjamo se na serveru drugari moji i naravno moje menzimce prlepo :**** cheers
Back to top Go down
View user profile
marija_awp

PostSubject: :)   Tue Jul 28, 2009 2:29 pm

hahhahaahhaha...aj potrudi se pa da vidimo dali mozes da me nasledis da znam da posle idem u penziju ako treba ako budes igro ko ja Smile))) poz bratko
Back to top Go down
View user profile
Dacho

Broj postova : 446

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Wed Jul 29, 2009 12:53 am

HaHa brate biche "NEKAD" ...Muhahahah.. ja kako tebi ne bi mogao da igram ni sa citom...hhhh cheers cheers lol!
Back to top Go down
View user profile
marija_awp

PostSubject: :)   Wed Jul 29, 2009 1:43 pm

hahaha..pa znaci moram da trazim novog pulena Smile))
Back to top Go down
View user profile
BeSnA GlIsTa

Broj postova : 16

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Wed Jul 29, 2009 9:42 pm

KRALJA MILUTINA 21/B OBRENOVAC!!!!! DODJI SLOBODNO!!!!! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
burN^

Broj postova : 405

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Wed Jul 29, 2009 10:23 pm

Ahahahahhahahahahahahahahahahahahahah sta reci za njega osim lol! Razz Nema chit sabija a usput je totalno loooood sta sve prica na serveru i psuje hahahahahhahahah cak se i muva sa nekima Razz Razz Razz lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
Ljuba
Admin

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Wed Jul 29, 2009 11:46 pm

Ma receno je sve vec.......nema potrebe za nasiljem pa da....i docices verovatno uskoro velika proslava kuma u zabranu....
Back to top Go down
View user profile
marija_awp

PostSubject: :)   Thu Jul 30, 2009 11:16 pm

u pozitivnom smislu psujem naravno Smile)))) ...pa sta ce mi tvoja ulica kad mi netrebas kad si klinac mali ne mogu da se raspravljam sa debilom.... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
marija_awp

PostSubject: :)   Thu Jul 30, 2009 11:18 pm

ma opustecija sve je reseno nema vise nikakvih problema igramo cs zezamo se znamo se i svi znaju koliko sam dobar decko i lud igraca za cs i sabijac mislim sta reci moram da nadjem pulena svog Smile)))))....ljubo nema vise nikakvih problem nema da brines reko sam ti tamo za taj nisan ljubicasti i dosta ti je vise od mene Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing geek geek geek geek
Back to top Go down
View user profile
FOXYYYYYYYYYY

Broj postova : 160

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Thu Jul 30, 2009 11:34 pm

burN^ wrote:
Ahahahahhahahahahahahahahahahahahahah sta reci za njega osim lol! Razz Nema chit sabija a usput je totalno loooood sta sve prica na serveru i psuje hahahahahhahahah cak se i muva sa nekima Razz Razz Razz lol! lol!

Znaci ostavi samo neki konopac da viri,ne znam ocemo li te moci traktorom izvuci Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Goldiee

Broj postova : 10

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Thu Aug 13, 2009 3:17 pm

ja nechu da igram kao marija_awp tek kako SpawN moj idol x) Very Happy
Back to top Go down
View user profile
shtare

Broj postova : 21

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Mon Aug 24, 2009 10:26 am

sisaj ga bre bodu samo picke.ne mora marija da ti kaze odakle sam ja cu ti reci Vojvode putnika 12/9 obrenowac,prwo naselje u ulasku u obrenowcu.napusis mi se kurca ti sa tim twojim internet huliganstwom mnogi su tako pokusali pa niko da dodje.jebe mi se ko si ti i kolko dugo igras cs i dal imas cit il nemas
Back to top Go down
View user profile
- sFn -

Broj postova : 293

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Mon Aug 24, 2009 10:28 am

Nemoj Marija_awp Brate... ako ODesh Do Shtareta... Moratjesh Cs Da Igrash Jednom rukom... Smile
hhahahaha/// shalim se... :0
dobar je shtare, shetat shto je b0t... Razz
Back to top Go down
View user profile
BeSnA GlIsTa

Broj postova : 16

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Mon Aug 24, 2009 4:01 pm

e rekao slavko da dam i njegovu ulicu...NEMANJINA 61/A!!AL DA DODJES OZB.REKAO TI DA CE DA SE RAZOCARA AKO NE DODJDES!
Back to top Go down
View user profile
Nervozni Postar

Broj postova : 128

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Tue Aug 25, 2009 12:52 am

Evo i moja ulica Vuka Karadzica 101 Obrenovac. Ako dolazite sa nekom ribom da je ostavite kod mene dok se vi bijete.
Back to top Go down
View user profile
- sFn -

Broj postova : 293

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   Tue Aug 25, 2009 12:14 pm

Poshtare Brtae... Zar Ti Nisi Ozenjen?! Razz
sada imam adresu... shaljem pismo jedno tvojoj zeni... Smile
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: !!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!   

Back to top Go down

!!!!!!!! ZALBA VELIKA ZA OVE KLINCE!!!!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next