KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 omFg...kaki admini:S

Go down 
+12
SM!RN0FF.
EL666 // A_inoM
z0la -.^
**angel_baby**
Mand1ch.ftw
KuM-AcEeEiZnOGouD [H]
KuM-BurBerRy.
Lellche
SpiN # A_inoM
C-Noteeeee
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU
`$!cK^
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
`$!cK^




Broj postova : 4
Join date : 2009-07-23

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 12:31 pm

**anger_baby** omFg !!!! jebe boga isusa sve zive i mrtve preko TSAY ako znate sta je to...ona bjela slova admini pisat...ugl...KICKA CJELI server...nznm zasto...eo ovim putem ju ocu pitat zas je to bilo...?..stvarno..na server dodem svaki dan po 1 sat...i svi su admini OK...ali kad sam ovu vidio...:S...i jos kicka admina...cim on ude ona opet !!!
ADMIN: kick KuM-KuM-AcEeEiZnOGouD...eo kick admina...eo gledajte sad ovaj reason :
ADMIN: ban c0ne^ (reason: Ne )...omFg...ovakog admina jos nisam vidio !!!
Back to top Go down
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU


Broj postova : 195
Join date : 2009-05-28
Lokacija : kozuar :)

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 12:44 pm

sta je bilo bre??????ako je nekog kick ima razlog za to....nemoj da se glupiras!!!!!!!
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 1:13 pm

Ne glupira se lik sve sto je reko "ISTINA JE"
samo sto sam 100% siguran da ti nije bila prava "angel-baby" vec neko sa njenim PW-om .......Kikovo je ceo server ,nekom liku reko "J*b*m li ti ma*er mali " i banovo je coneta jer je ovaj pito "jer ovo prava angel-baby"........Ccccc
Back to top Go down
`$!cK^




Broj postova : 4
Join date : 2009-07-23

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 1:32 pm

Ali cim je uso onda ga je kick...tako 10 puta...mislim zas admini nemaju immiunity na mom serveru imaju...
Back to top Go down
SpiN # A_inoM




Broj postova : 1
Join date : 2009-07-01

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 2:36 pm

A kad se to desilo ako nije problem da se zna??? confused
Back to top Go down
`$!cK^




Broj postova : 4
Join date : 2009-07-23

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 10:19 pm

Jucher navecher oko 10 sati..
Back to top Go down
Lellche




Broj postova : 190
Join date : 2009-07-18
Age : 30
Lokacija : Hrvatska,Djakovo.

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 10:24 pm

Msm stvarno.Slavko ljepo ljepo...Chim neshta u vezi admina..Odma se branite.Nije to u redu..:/..Msm ovaj Sick je moj brat i ja sam vidila isto to.A i pishe ti.Nemash shta braniti nekoga ako nisi to vidio.:/
Back to top Go down
KuM-BurBerRy.

KuM-BurBerRy.


Broj postova : 9
Join date : 2009-06-03

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 11:13 pm

alo bre ljudi sta se desava?? mogu da vam slobodno kazem da to nije marija!!!!!!!!!! ispao je problem neki...i nemojte da napadate devojku dzabe kad ne znate sta se desilo!!! svi dobro znate da marija igra dugo na serveru i nema razloga da kikuje ceo server!!!!
Back to top Go down
KuM-AcEeEiZnOGouD [H]

KuM-AcEeEiZnOGouD [H]


Broj postova : 309
Join date : 2009-05-27
Lokacija : Kuman0v0

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 11:18 pm

neznam dal je bila ona
al neko me 10 puta kick sa servera pa sam promenio nick lol
Back to top Go down
Mand1ch.ftw




Broj postova : 65
Join date : 2009-05-28
Age : 28
Lokacija : Apatin

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 12:48 am

Ahahahahhahaahahhahahahahhahahahhahahahhahhahahhahhaahahhaghhahahhahahhahaha...
Znachi Aleksa kad sam ovo prochitao nisam mogao doci sebi.... Very Happy
Back to top Go down
Lellche




Broj postova : 190
Join date : 2009-07-18
Age : 30
Lokacija : Hrvatska,Djakovo.

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 1:04 am

pa shta vam je svi smo napisali da to sigurno nije bila ona..Nego joj netko zna pw od admina..
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 2:03 am

SpiN # A_inoM wrote:
A kad se to desilo ako nije problem da se zna??? confused

Desilo se oko ponoci mozda malo kasnije......igrala se mapa de_nuke.
Back to top Go down
**angel_baby**




Broj postova : 209
Join date : 2009-05-28
Age : 34
Lokacija : Beograd , Vozdovac

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 2:43 am

E ovako priznajem da dwe osobe imaju moj pw za admina, od kojih mi je jedna priznala da je banowala nekog zbog cita i maltertiranja ali ne i da je bilo ukljuceno owoliko psowki.... moj pw je bio promenjen oko pola 17h, 17h sati kada me je ljuba pitao zasto sam napusawala elektricnu stim da sam ja tek tad ustala nisam ni ukapirala sta se desilo jer imam i druga koji ulazi sa **baby_angel** ponekad pa sam pretpostawila da je doslo do te zabune. e kao sto rekoh ako je meni bio promenjen pw ja sad nema sanse jos uwek da objasnim kako je neko usao na moj pw sinoc..... Neutral

Drugo ja coneta ne bih nikad banowala jer se znamo sa cs-a wec neko duze wreme sto pretpostawljam da je zato i pitao da li je prawa angel i da je zato i dobio ban.

mislim nemam sta da dodam sada sem da se izwinim swima zbog neprijatnosti i da se nadam da ljuba moze da izwuce ip te osobe koja je juce ulazila! Sad
Back to top Go down
Lellche




Broj postova : 190
Join date : 2009-07-18
Age : 30
Lokacija : Hrvatska,Djakovo.

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 3:05 am

Pa sve je oke.Nitko tebe nekrivi. Very Happy
Back to top Go down
z0la -.^

z0la -.^


Broj postova : 2
Join date : 2009-07-24
Lokacija : VIDIKOVAC, bg

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 3:21 am

da se ja pitam ja bi ban angel baby Smile))))))))))))))
Back to top Go down
**angel_baby**




Broj postova : 209
Join date : 2009-05-28
Age : 34
Lokacija : Beograd , Vozdovac

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 3:22 am

A dobices ti trotinet sutra malo sreco mamina Cool
Back to top Go down
EL666 // A_inoM

EL666 // A_inoM


Broj postova : 70
Join date : 2009-07-01
Age : 34
Lokacija : Beograd

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 5:45 am

ja se slazem sa zolom... Very Happy salim se

pitao sam bas kad se desilo to, jer je maki juce bila sa mnom, i nije igrala CS... pripazite na svoje pw-ove od admina, a ljuba nek pazi kome daje head-a i ko ima pristup za ftp...
Back to top Go down
http://www.spin-cs.net
Mand1ch.ftw




Broj postova : 65
Join date : 2009-05-28
Age : 28
Lokacija : Apatin

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 7:06 am

Prichao sam sa "jednim dechkom" koji je chist kao suza shto se tiche igranja,ali ga bar jednom banujete u sat vremena zbog navodnog chita koji ne koristi...Naime to je klan jak,dobar,sve pro igrachi...I kako je on opet dobio ban "dechko" je popizdeo i rekao "ortaku iz klana" za to...A taj ima josh nechiji pw sem Marijinog [Maro ovo je bio hack,ne brini nisi kriva shto si dala pw e-u i s-u]...Tako da ubuduce pripazite malo admini koga banujete...A meni je "taj dechko" rekao da ce oni verovatno da ugase KuM...Zna sve hackove jer je hostovao servere...

JOSH JEDNOM DA KAZHEM........MARIJA TO NIJE BILA STO POSTO,AKO NEKI LJUDI NEVERUJU.....
Back to top Go down
SM!RN0FF.

SM!RN0FF.


Broj postova : 349
Join date : 2009-05-29
Age : 36
Lokacija : Beograd/Mirijevo

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 7:33 am

A najbolje da bi Marija to uradila..... lol!
Back to top Go down
Mand1ch.ftw




Broj postova : 65
Join date : 2009-05-28
Age : 28
Lokacija : Apatin

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 7:44 am

Mislim da bude josh veci dokaz onome ko neveruje da to nije bila Marija...
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 46
Lokacija : Obrenovac

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 8:13 am

Bravo za HAKERA hahahahaha. Evo ja se dobrovoljno javljam da uhakuje moj pw. Reci koji je taj decko pa cu ja da ga banujem a on posle neka uhakuje moj pw
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 8:16 am

Najveca glupost sto sam cuo skoro.....
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 8:30 am

I da vec je jednom isao sa pricom da mu ortak ima pass generator i da je dobio pass od toga druga,kada smo ga nagazili priznao je da mu je pass dao stefan,tako da mandicu neverujte mnogo,jeb kada je.......
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 46
Lokacija : Obrenovac

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 9:18 am

Nemojte da se ja iznerviram. Pa dovedem moju Babu moja baba je inace pro igrac cs-a i veliki je haker srusila je par servera, tako da ce moja baba haker da sjebe Mandicevoga ortaka ima da mu uhakuje komp i da mu srusi sistem. Ko neveruje dovescu moju babu pa vi vidite stacete posle da radite. Very Happy lol!
Back to top Go down
Mand1ch.ftw




Broj postova : 65
Join date : 2009-05-28
Age : 28
Lokacija : Apatin

omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 10:59 am

A Ljubo jel ti poznat pw - manutd10 , jel mi to isto dao neko od KuM-ova...?
Back to top Go down
Sponsored content





omFg...kaki admini:S Empty
PostSubject: Re: omFg...kaki admini:S   omFg...kaki admini:S Icon_minitime

Back to top Go down
 
omFg...kaki admini:S
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Alo admini alo ljubo!!!!!!!!!
» Pitanje do admini ?
» admini na KuMu
» Ae nek admini budu malo cesce na serveru !
» Za sve koje hoce da postanu admini na kumu...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Zalbe na rad Admina i Servera-
Jump to: