KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

vigos je citer!

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

Broj postova : 195

PostSubject: vigos je citer!   Wed Jul 08, 2009 7:30 am

IGRAS POD NIKOM VIGOS JE SINOC IGRAO SA SPEED TOLIKO O NJEMU I NJEGOVOM KLANU!
Back to top Go down
View user profile
FOXYYYYYYYYYY

Broj postova : 160

PostSubject: Re: vigos je citer!   Wed Jul 08, 2009 8:12 am

KuM-HEAD HUNTERS OBR. wrote:
IGRAS POD NIKOM VIGOS JE SINOC IGRAO SA SPEED TOLIKO O NJEMU I NJEGOVOM KLANU!

Ne zelim da hvalim Ibizu(dole cu napisati zasto) ali ne zelim ni da pljujem po njoj.Ne zelim se ovim postom nikome zameriti ali iskreno mislim da Vigos^ nije citer kao ni citava Ibiza(Igraju bas lepo po meni).To je verovatno bio neko drugi sa tim nickom.

Necu da hvalim ibizu(ne pisem na njihovom forumu jer ipak nije toliko posecen,dosta kratko traje i forum i server) ali danas popodne sam prvi put u zivotu usao na Ibiza Public sa nickom <VLV>WaKeUp i igrali smo 2vs2 i u protivnickom timu je jedan lik pod nickom "pobesnela glista"(tako nesto) upalio cheat i ubijao i kroz zid i ovako samo hedove davao pa je posle toga i drugi dovek u protivnickom timu upalio chit sa nickom "ricky96" (tako nesto) i onda sam napustio.Stvarno nisam ocekivao citere na Ibiza Publicu ali nije bilo admina.Verujem da ce Ibiza Public uspeti ako potraje(nadam se da hoce) jer svi server postaju poznati vremenom.Smile Kum se zestoko razviju u proteklih godinu dana,ne drzite me za rec ali kada sam ja prvi put igrao na kumu uglavnom je bilo na serveru petanestak igraca a sada stalno 25-30 .KuM se zestoko razvio vremenom.

p.s.Kontam po prepirkama da nema neke "ljubavi" izmedju Ibize i Kuma i to mi je mnogo zao jer cela Ibiza je igrala na kumu(verovatno jos igra) a mislim da je vecina bila u KuM klanu pa steta da se ne vole.Smile
Back to top Go down
View user profile
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

PostSubject: Re: vigos je citer!   Wed Jul 08, 2009 8:51 am

ne brate znam da je bio on...pre toga smo se dop.nesto i od jednom je upalio cit...sve poklao i izasao sa servera!
Back to top Go down
View user profile
FOXYYYYYYYYYY

PostSubject: Re: vigos je citer!   Wed Jul 08, 2009 8:58 am

ne brate znam da je bio on...pre toga smo se dop.nesto i od jednom je upalio cit...sve poklao i izasao sa servera!

NO COMMENT!!!

Stvarno brate ne mogu verovati da Vigos^ pali chit.Necu jos da prosudjujem.Smile
Back to top Go down
View user profile
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

PostSubject: Re: vigos je citer!   Wed Jul 08, 2009 9:02 am

bilo je 6 7 igraca i jos 1 admin na serveru....moze to da se potvrdi!
Back to top Go down
View user profile
FOXYYYYYYYYYY

PostSubject: Re: vigos je citer!   Wed Jul 08, 2009 9:09 am

bilo je 6 7 igraca i jos 1 admin na serveru....moze to da se potvrdi!

Ne vredi nam pricati o njemu kad on nije tu i ne moze da se odbrani,sacekajmo ipak da vidimo sta ce on reci na ovo.Smile
Sto se tice ovoga ja sam jednom bio usao na Koliba High sa nekim levim nickom i zatekao da neko igra sa mojim nickom(nije citovao samo je igrao) tako da me ne bi cudilo da je i ovde to slucaj.Smile
Back to top Go down
View user profile
Nervozni Postar

Broj postova : 128

PostSubject: Re: vigos je citer!   Wed Jul 08, 2009 10:32 am

Bio sam i ja na serveru, a bio je i Smirnof igrali smo normalno i ulazi na server vigos imao je isti tag ibiza kao i smirnof
smirnof mu napisa pozdrav(pa ime nisam zapamtio) on napisa poz. Pokla covek sve za sekundu i izadje sa servera.
Dal je to bio on ili ne ja neznam ja napisa sta je bilo i kako je bilo posto sam bio prisutan.
Back to top Go down
View user profile
SM!RN0FF.

Broj postova : 349

PostSubject: Re: vigos je citer!   Wed Jul 08, 2009 11:58 pm

Bio sam tu,ali stvarno nisam primetio da je upalio chit...i isto tako nisam video da mi se javio kad sam ga pozdravio,prichacu sa njim,ali chisto sumnjam da je to bio on... Rolling Eyes
Back to top Go down
View user profile
**angel_baby**

Broj postova : 209

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 12:40 am

Vigos nema razloga da pali cit, pogotowo ne speed .....

ali kako god trazim demo jer postoji welika werowatnoca da to nije ni bio wigos ....

ako bi wec koristio cit radio bi to sa malo wise stila a ne da was zakolje u jednoj rundi i da ode, kad to moze da radi i bez cita koliko botowa

ima na kumu!

Mogu da twrdim za decka da igra dobro kao i mnogi drugi ljudi i ne bi se spustao na takaw niwo..... sooo ako sto posto niste sigurni wec

mu namestate da ispadne citer onda nema sta ni da pricamo!
Back to top Go down
View user profile
EL666 // A_inoM

Broj postova : 70

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 12:56 am

vi ste svi ludi...

ti head hunters... prvo da znas, i da je bio on, pa sta... ti kao nikad nisi upalio nikakav cit... a i bole vigosa k*r*c da igra sa nekim citevima... kad je i ovako jak... pre ce biti da oce neko da mu namesti... nego da je upalio cit... a i decko se uvek protivio protiv citeva... i to stalno na vasem kumu...
a to sto ste napali jadnog vigosa, za sta mislim da nije kriv, a sto ne znate da vam igra jos 20-tak citera na serveru koje ne mozete da provalite... SRAMOTA...

ja prvi put usao na server, vi za mene rekli da sa citer, cak sam i ban popio, a pre toga sam vam ja provalio citera na serveru... vidi se da imate stvarno dobre admine koji znaju da provale razliku izmedju skilla i cita...

a za vigosa nemam sta da kazem sem da decko igra dobro, i da nije citer...
Back to top Go down
View user profile http://www.spin-cs.net
Nervozni Postar

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 1:15 am

Ja nikoga nenamestam niti imam bilo sta protiv ikoga decka niti znam niti poznajem samo sam napisao kako je bilo. Nick je bio ibiza^ViGoS^ znam jer je i sutradan isto ulazio i isto klao nisam stigao da ga banujem jer je odmah pobegao.
Back to top Go down
View user profile
Nervozni Postar

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 1:19 am

Ja napisa koji je nick bio a ko je bio iza nicka dal je bio on ili neko drugi to neznam.
Back to top Go down
View user profile
**angel_baby**

Broj postova : 209

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 1:26 am

pa sto se ti nalazis prozwanim ako ne znas ni ko je......

i file je rekao da se nisu pozdrawili na serweru eto pocetak....
Back to top Go down
View user profile
Nervozni Postar

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 1:39 am

Ja se neosecam prozvanim lepo sam napisao da ja nikoga neprozivam. Ja sam napisao koji nick je bio sa speed hakom. Nemoj da izvrces reci. I bas me zabole dal je bio on ili ne.
Back to top Go down
View user profile
EL666 // A_inoM

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 2:17 am

Nervozni Postar wrote:
Ja nikoga nenamestam niti imam bilo sta protiv ikoga decka niti znam niti poznajem samo sam napisao kako je bilo. Nick je bio ibiza^ViGoS^ znam jer je i sutradan isto ulazio i isto klao nisam stigao da ga banujem jer je odmah pobegao.

sta ti znaci ovo jer je sutradan ulazio i isto klao... jel to vec drugi put da se desavalo da koristi SH...???
Back to top Go down
Nervozni Postar

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 3:02 am

Da i sutradan je ulazio popodne, i uvece oko 8 bilo je dosta admina tada je dobijao ban cini mi se od shomija pa se posle par min vrati i opet pa ga opet banovali i tako par puta
Back to top Go down
View user profile
EL666 // A_inoM

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 3:53 am

to mi ne lici na vigosa... to sigurno nije on... juce sam ja bio na serveru... nisam ga video... Very Happy nije to vigos... Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin

Broj postova : 13

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 4:04 am

Ne verujem da je to taj decko...ali jeb stalno ulazi neko pod tim imenim....i jeb stamota,i za njega i za nas,za njega sramoti mu ime a za nas ispada da ga banujemo bez veze...jeb ocitacu ako budem na serveru ip pa cemo videti koje...pa da...
Back to top Go down
View user profile http://KiMcaffe.info
Nervozni Postar

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 5:45 am

Danas sam kucao sa mobilnog pa nisam mogao sve da napisem. I ja mislim da nije on jer ni ja neverujem da neko ko igra dugo CS i ima prijatelje i igra stalno pod istim nikom da tako za dve sekunde ukalja svoj nick. Mislim da je to uradio neko iz zlobe ili prema njemu ili prema nekom drugom ili da rasplamsa vatru izmedju KuM-a i ibize. Sutra moze da se pojavi citer pod nikom ibiza^smirnof pa da napadamo pravoga smirnofa da je citer ili pod bilo kojim nikom ko igra stalno na serveru. Juce sam snimio lika potpisao se kao aceiznogud ja ga pitam gde ti je tag on se nasmeja i kaze zaboravio sam da ga stavim i napisa KuM_aceiznogud ja mu preko amx-a prepravim u pravi aceov nik KuM-aceiznogud i naravno server ga izbaci napolje posto nema aceov pasword. Mislim ima raznih budala i kretena kojima je zanimacija da zezaju druge. Iz predhodnih postova posto sam pisao sa mobilnog sam napisao samo da sam bio na serveru i da je imao isti nik potpuno isti kao Vigos.
Back to top Go down
View user profile
ViGoS^

Broj postova : 28

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 12:28 pm

Brate kako mozete tako da pricate bre nisam uso na kum 5 dana bre nisam bio kuci 5 dana jel ste normalni kakav speedhack ja ne znam ni da ukljucim brate to me neko iznamesto 100% bre pa igram kanter od 99-te bre i 1.3 i 1.5 i 1.6 nikad u zivotu nisam upalio cit i sto bi upalio to i igro tako providno pa nisam retardiran i zato nemojte da me smarate to me iznamesto neko a ti matori head hunters sto si il ti to namestio il si jedva ceko to da se desi brate istripovo si se od mene to neces videti nikad i zato si dzaba jedva doceko i dzaba si srecan
Back to top Go down
View user profile
ViGoS^

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 12:32 pm

I brate postar je upravu pa moze sutra neko da se potpise nervozni postar i da udjem sa citom i sta onda svi ce da govore kako vam je server sranje i da izadju zato stto kao admina igra sa citom a brate nije on tako da znate da mi je to neko namerno uradio ne znam sto i to je to
Back to top Go down
View user profile
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 12:41 pm

brate nisam ja mogao da udjem sa tvojim nikom na server i da palim speed,zato sto sam ja vec bio na serveru sa mojim nikom!!nzam dal si bio ti ali igrac sa nikom vigos jeste!
Back to top Go down
View user profile
ViGoS^

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 12:43 pm

Brate jal si ti stvarno glup il se samo pravis?
Back to top Go down
View user profile
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 12:48 pm

cc ti mislis da sam ja nekom rekao da udje sa nikom tvojim i da pali speed???pa nisam ja opterecen tobom da...
Back to top Go down
View user profile
ViGoS^

PostSubject: Re: vigos je citer!   Thu Jul 09, 2009 1:07 pm

Evo vidis brate sad lepo udjem svo vreme gledam dal si tu i udjem da ti lepo objasnim da nisam to bio ja i ti me banujes tek sto sam uso i cemu prica dajle objasni mi i ja ustvari neam sa tobom sta da pricam brate ako ima neki normalan admin a ljuba mi izgleda tako jos je i head ja mozda sa njim mogu da pricam sa vama ostalima tesko brate vama moram da nacrtam da nisam bio ja i da moze svako da se potpise kako god hoce i da ulazi sa citom tako da me ti ne smaraj vise i vidis da ti svi ljudi lepo kazu al ja ne znam sta ti imas protiv mene i zabole me bas ustvari i to je to
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: vigos je citer!   

Back to top Go down

vigos je citer!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next