KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Pojedini admini unistavaju igru i server generalno!

Go down 
AuthorMessage
OPTIMUS PRIME

Broj postova : 5

PostSubject: Pojedini admini unistavaju igru i server generalno!   Wed Aug 13, 2014 1:15 am

Zalim se na pojedine admine, vecina je ok, ali sam vec 2 puta dobio permanent ban od admina koji cak i ne napise nick, prvi put je bar bilo sve po protokolu, uredan ss, osim sto se nije predstavio, sad se nije ni predstavio, niti je uradio ss, niti je bilo sta pisalo u konzoli... Stvarno nije u redu, ja sam vam redovan igrac, kad god udjem na CS, kod vas sam, mozda to nije toliko cesto, ali bez obzira sam u top15... I znate sta, frustrirajuce je kad ja nekog cujem, jer imam dobre slusalice ili kad me logika vodi na pravu stranu, a ja moram da razmislim da li da pucam, jer ce mozda neki vas bot od admina da me banuje, jer mu se ucinilo da imam nesto! Time samo terate igrace, molim vas, preduzmite nesto! OPTIMUS PRIME STEAM_0:0:60565104
Za Head admina: Ako postoji mogucnost da dobijem imunitet, bio bih zahvalan! Pozdrav!
Back to top Go down
View user profile
Kican

Broj postova : 33

PostSubject: Re: Pojedini admini unistavaju igru i server generalno!   Thu Aug 14, 2014 2:29 am

Nema ti nikog zivog ovde, server je u rasulu, slabo igraci dolaze, koliko se god zalio neki admini ce i dalje biti ubedjeni da imas wh, tako je bar kod mene Smile nadam se samo da je ovo trenutna situacija.
Back to top Go down
View user profile
OPTIMUS PRIME

Broj postova : 5

PostSubject: Re: Pojedini admini unistavaju igru i server generalno!   Thu Aug 14, 2014 11:28 am

Jasno mi je da je to zbog poplava, verujem da ce se sve promeniti, cim Kumovi stanu malo na noge! Realno, ima mnogo servera, ali mi nekako prija da igram na ovom, tj.prijalo mi je, uvek je bila neka prijateljska atmosfera...
Pozdrav za brata Kicana i sve one koji zele da ovaj server opstane! Smile
Back to top Go down
View user profile
Kican

Broj postova : 33

PostSubject: Re: Pojedini admini unistavaju igru i server generalno!   Fri Aug 15, 2014 9:45 am

Ako moze usput i meni ban da skinete? Smile neki-a Joka me banovao-la. pozz
zippyshare.com/v/6682785/file.html
STEAM_0:0:633234174
Back to top Go down
View user profile
Ljuba
Admin

Broj postova : 447

PostSubject: Re: Pojedini admini unistavaju igru i server generalno!   Thu Aug 21, 2014 7:44 am

optimus dobio admina,kican odbanovan.... vreme je da se poskidaju malo admina,pocelo je da vlada vreme anarhije a mi smo komunisticki nastrojeni tako da...
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Pojedini admini unistavaju igru i server generalno!   

Back to top Go down

Pojedini admini unistavaju igru i server generalno!
Back to top 
Page 1 of 1