KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Neznam zasto ban

Go down 
+3
makita
NEsrecko
Jebac
7 posters
AuthorMessage
Jebac




Broj postova : 7
Join date : 2014-03-27

Neznam zasto ban Empty
PostSubject: Neznam zasto ban   Neznam zasto ban Icon_minitimeSun Apr 20, 2014 11:14 am

Usao sinoc na server,igrao 5 minuta,neko nekom rece ban jebac,i to je to,nemam pojma sto..
Jedan sam od najaktivnijih igraca na serveru ako ne i najaktivniji,igram stalno sa ortacima,ako vec ne mogu da imam admina,voleo bih protekciju ako je moguce..
Izvolite demo..
http://speedy.sh/4PVCf/Ban.dem
Back to top Go down
NEsrecko




Broj postova : 13
Join date : 2014-03-26
Lokacija : Stubline

Neznam zasto ban Empty
PostSubject: Re: Neznam zasto ban   Neznam zasto ban Icon_minitimeSun Apr 20, 2014 12:03 pm

Back to top Go down
NEsrecko




Broj postova : 13
Join date : 2014-03-26
Lokacija : Stubline

Neznam zasto ban Empty
PostSubject: Re: Neznam zasto ban   Neznam zasto ban Icon_minitimeSun Apr 20, 2014 12:07 pm

I nisam hteo ja da te ban nego sam poslao Nesi da on vidi i odluci.
Back to top Go down
makita

makita


Broj postova : 5
Join date : 2014-01-25

Neznam zasto ban Empty
PostSubject: Re: Neznam zasto ban   Neznam zasto ban Icon_minitimeSun Apr 20, 2014 12:30 pm

Jel te sramota jebac a ? Ako mi verujes mene jeste jbt
Back to top Go down
PAINKILLER OVERDOSE




Broj postova : 46
Join date : 2009-05-27

Neznam zasto ban Empty
PostSubject: :)   Neznam zasto ban Icon_minitimeSun Apr 20, 2014 12:48 pm

ja nisam verovao dok nisam video demo...
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

Neznam zasto ban Empty
PostSubject: Re: Neznam zasto ban   Neznam zasto ban Icon_minitimeSun Apr 20, 2014 12:53 pm

Sta reci a ne zaplakati? jbt....
Back to top Go down
zuca




Broj postova : 2
Join date : 2014-01-14

Neznam zasto ban Empty
PostSubject: Re: Neznam zasto ban   Neznam zasto ban Icon_minitimeSun Apr 20, 2014 2:39 pm

AHAHAHAH TREBA MU DATI DOZIVOTNI BAN MENI SE KUNE OVAMO U SVE DA NEMA
Back to top Go down
Jebac




Broj postova : 7
Join date : 2014-03-27

Neznam zasto ban Empty
PostSubject: Re: Neznam zasto ban   Neznam zasto ban Icon_minitimeSun Apr 20, 2014 10:34 pm

Ovo je istina,znam da je veliki hate na meni na serveru,ali ja nikad u zivotu nisam imao wh na svom kompu,znam da ovo izgleda kao wh,ali iz one kutije je virila noga,bio sam zbunjen,prvi put sam video tako nesto...
ne znam da li je to bio bug ili sta,ali ja sam jasno video nogu van kutije...
ako imam wh sto niste nasli neki drugi video za sve ovo moje igranje na serveru,opet,neznam sta se desilo,ali jasno sam video ct nogu van kutije...
Back to top Go down
makita

makita


Broj postova : 5
Join date : 2014-01-25

Neznam zasto ban Empty
PostSubject: Re: Neznam zasto ban   Neznam zasto ban Icon_minitimeSun Apr 20, 2014 11:58 pm

Ne pere te ni Sava ni Dunav, a ni tvoja Rasina  
Back to top Go down
Jebac




Broj postova : 7
Join date : 2014-03-27

Neznam zasto ban Empty
PostSubject: Re: Neznam zasto ban   Neznam zasto ban Icon_minitimeMon Apr 21, 2014 12:32 am

lepo receno,shvatam tvoj stav...ali u svoju odbranu,posle tog glitcha na kutiji i pre,na istom demu,pogledaj da li igram sa wh-om...i nadji mi jos jedan demo na kom "imam" wh za sve svoje vreme provedeno na serveru...
Posto sad vazim za igraca koj je najbolje krio wh na serveru,reci mi,ako znam za iluzije i ako sam ih "izbegavao" toliko dugo,cak sam i bio admin...zasto bi sad,bezveze gledao u iluziju 5 minuta i kruzio oko te kutije,samo mi daj objasnjene kao inteligentan covek...
Posle ove rasprave ne ocekujem da ce me skinuti ban,ali ja svoj ponos imam,cit mi nije potreban..
Ja sam u Bg-u,pa ako je neko od vas odavde,LAN je tu da resi sve nedoumice...hvala...
Back to top Go down
NEsrecko




Broj postova : 13
Join date : 2014-03-26
Lokacija : Stubline

Neznam zasto ban Empty
PostSubject: Re: Neznam zasto ban   Neznam zasto ban Icon_minitimeMon Apr 21, 2014 6:17 am

Ja ne vidim nedumicu i verujem ti da si video nogu i celu figuru kroz kutiju Smile
Back to top Go down
zotja

zotja


Broj postova : 225
Join date : 2009-10-04
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Neznam zasto ban Empty
PostSubject: Re: Neznam zasto ban   Neznam zasto ban Icon_minitimeMon Apr 21, 2014 6:59 am

kako ti uopste vidis iluziju ako tvrdis da nemas wh ,aj da je cujes pa da se okrenes ,ali ti gledas ggde nestade u kutiji ... scratch 
Back to top Go down
Jebac




Broj postova : 7
Join date : 2014-03-27

Neznam zasto ban Empty
PostSubject: Re: Neznam zasto ban   Neznam zasto ban Icon_minitimeMon Apr 21, 2014 7:27 am

pa o tome sam i reko par reci u proslim komentarima,momci,ja nisam video iluziju,vec samo nogu koja viri iz kutije,zato sam gledao dole posle postavljanja bombe,pa sam mislio da je neko cucnuo i da se nabio u kutiju,sta znam,bio sam zbunjen,ali to je sve nebitno,previse ocigledno deluje,slazem se,nemam izbora nego da pokazem da li sam haker u lan-u...
Back to top Go down
Jebac




Broj postova : 7
Join date : 2014-03-27

Neznam zasto ban Empty
PostSubject: Re: Neznam zasto ban   Neznam zasto ban Icon_minitimeMon Apr 21, 2014 7:30 am

I imate super server,zato sam samo kod vas i igrao,minimalni broj citera,pod kontrolom 99% vremena,sacekacu par meseci da se vratim u Ks pa sa drugarima da banem u obrenovac na cw,posle toga ce svi biti mirni,izvinite sto sam napravio pometnju...
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

Neznam zasto ban Empty
PostSubject: Re: Neznam zasto ban   Neznam zasto ban Icon_minitimeMon Apr 21, 2014 8:57 am

Jedino te lan pere,dotle ostaje ban... lan ce se objaviti kao i uvek na forumu u obrenovcu se uvek igra tako da ti je blizu Wink
Back to top Go down
Sponsored content





Neznam zasto ban Empty
PostSubject: Re: Neznam zasto ban   Neznam zasto ban Icon_minitime

Back to top Go down
 
Neznam zasto ban
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zasto ban?
» Zasto ban??MMk.
» Zasto sam Banovan???
» Zasto ban ?
» Zasto?Ko?kada?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: