KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Hvala za ban

Go down 
+3
Nervozni Postar
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU
SM!RN0FF.
7 posters
AuthorMessage
SM!RN0FF.

SM!RN0FF.


Broj postova : 349
Join date : 2009-05-29
Age : 36
Lokacija : Beograd/Mirijevo

Hvala za ban Empty
PostSubject: Hvala za ban   Hvala za ban Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 7:28 am

Igrao sam na kumu i neki makedonci njih dvoje tacnije su me napusavali i ja sam normalno uzvratio,cak su i pisali Kosovo je Albanije pa sam popizdeo....
A admin je lik mene banovao,a njima ni rec nije rekao...tako da se moze predpostaviti da je shiptar i da mu ne smeta sto se po serveru pise Kosovo je Albanija...
I sto je jos jace sa ovog kompjutera igra admin lol!

Znam ko me je banovao,ali nisam pevac....ne znam sta trazis na srpskom serveru ako si shiptar??? Evil or Very Mad


KOSOVO JE SRBIJA!!!! SMRT SHIPTARIMA!!!!
Back to top Go down
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU


Broj postova : 195
Join date : 2009-05-28
Lokacija : kozuar :)

Hvala za ban Empty
PostSubject: Re: Hvala za ban   Hvala za ban Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 7:34 am

batice apsolutna podrska sto se toga tice...a ko nije ban te koji pisu takve gluposti po serveru bolje nek ide da se ubije...SMRT SVIMA KOJI MRZE SRBIJU!!!!!!!!!
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 45
Lokacija : Obrenovac

Hvala za ban Empty
PostSubject: Re: Hvala za ban   Hvala za ban Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 10:27 am

Volim te samo sto si tako lud kao struja. dobio si ban na 20 min zbog vredjanja.

A sto se tice patriotizma volima ja takve kao ti patriote u 20 godina.
Dok sam ja 14 meseci ratovao sa njima 1998 i 1999 u Orahovcu i Djakovici ti si vukao serpice kao klinja po mirijevu.
Ali volim i podrzavam internet patriote. cheers
Back to top Go down
SM!RN0FF.

SM!RN0FF.


Broj postova : 349
Join date : 2009-05-29
Age : 36
Lokacija : Beograd/Mirijevo

Hvala za ban Empty
PostSubject: Re: Hvala za ban   Hvala za ban Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 10:45 am

Gle ga postar....
Dobro izvini samo ti mozes da budes patriota i ti si pravi i jedini patriota koji se borio i koji sme to da bude... lol!
Sto znaci ako nismo isli u rat,nego vukli serpe,nismo tebi dorasli?
E pa kenjas brate....i ako sam dobio ban zbog vredjanja zasto oni nisu dobili jer su isto vredjali i to ne samo mene nego sve zive...dao si im ban tek kada sam se vratio i svaki put kad su nekog napusili rekao ti,a umesto da to sam primetis...i ako si tamo ratovao za Kosovo ne shvatam kako ti nije smetalo sto su pisali ona sranja jbm li im mamicu!?
I nemoj te price internet patriota i to jer me ne poznajes......ne moram da idem u Djakovicu da bi ih napadao,ima ih i u BG dosta...ali sve manje Very Happy


Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja me prati,
nego po tome koliku svetinju branim....( knez Lazar )

KOSOVO JE SRBIJA!!!!
Back to top Go down
Admin
Admin



Broj postova : 13
Join date : 2009-05-26

Hvala za ban Empty
PostSubject: Re: Hvala za ban   Hvala za ban Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 11:06 am

Nadao sam se da ce mladje generacije da budu pametnije od nas...i nas su nafuravali i terali u rat tada....i ne ponovilo se nikada vise sve smo izgubili a par ljudi se obogatilo jeb...i za sta smo se borili ne za ovo al jeb...sta reci..vise..

Back to top Go down
http://KiMcaffe.info
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 45
Lokacija : Obrenovac

Hvala za ban Empty
PostSubject: Re: Hvala za ban   Hvala za ban Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 11:30 am

Nemam nameru da se svadjam i raspravljam rekao sam 100 puta da te gotivim kao igraca ban si dobio uz kousultacije sa jos jednim adminom na kratko. Prvi admin koji bih te perm banovao ja bih te licno odbanovao. A to sto se patriotizma tice prvi si poceo nazvao si me Sipcem hteo sam sam da ti docaram da nisam jer ja sam bio godinu dana mladji nego ti sad kada su mi dali pusku u ruke i odveli u rat. Patriota vise ni sam neznam dal sam a to moze samo da razume onaj ko je bio u ratu i proziveo sve njegove grozote. Da si vredjao vredjao si pretarno i nemoj da se ljutis da nisam citao sve nisam jer hocu i ja da igram. Ako ja nekoga opsujem ili budem vredjao na serveru slobodno me banujte ja se necu ljutiti.
Back to top Go down
SM!RN0FF.

SM!RN0FF.


Broj postova : 349
Join date : 2009-05-29
Age : 36
Lokacija : Beograd/Mirijevo

Hvala za ban Empty
PostSubject: Re: Hvala za ban   Hvala za ban Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 12:39 pm

Ma bre i ja tebe gotivim i isto tako ne zelim da se svadjam niti se svadjam,samo smatram da niste ispali fer sto ste samo mene banovali jer smo se medjusobno napusavali...ali kako god...
Back to top Go down
shtare

shtare


Broj postova : 21
Join date : 2009-05-30
Age : 33
Lokacija : Obrenovac

Hvala za ban Empty
PostSubject: Re: Hvala za ban   Hvala za ban Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 2:16 pm

flower affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid cherry cheers cheers monkey Suspect I love you Shocked Crying or Very sad Razz pale rendeer jocolor
Back to top Go down
ViGoS^




Broj postova : 28
Join date : 2009-06-02

Hvala za ban Empty
PostSubject: Re: Hvala za ban   Hvala za ban Icon_minitimeSun Jul 12, 2009 3:18 pm

AHHAHAHAHAHHA kaze za fileta internet patriota postere ne pricaj tako kad ne znas decka!!!
Back to top Go down
ViGoS^




Broj postova : 28
Join date : 2009-06-02

Hvala za ban Empty
PostSubject: Re: Hvala za ban   Hvala za ban Icon_minitimeSun Jul 12, 2009 3:20 pm

SRBIJA SRBIMA!!!
Back to top Go down
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

Hvala za ban Empty
PostSubject: Re: Hvala za ban   Hvala za ban Icon_minitimeMon Jul 13, 2009 2:11 am

ViGoS^ wrote:
SRBIJA SRBIMA!!!

Siptarima metak.Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Hvala za ban Empty
PostSubject: Re: Hvala za ban   Hvala za ban Icon_minitime

Back to top Go down
 
Hvala za ban
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Hvala Dragani za bust
» Hvala stare da bog da se u grobu okreno 100 puta

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Zalbe na rad Admina i Servera-
Jump to: