KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 evo ga jos jedan ban

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Dr.Plinska_boca




Broj postova : 17
Join date : 2014-02-07

evo ga jos jedan ban Empty
PostSubject: evo ga jos jedan ban   evo ga jos jedan ban Icon_minitimeFri Feb 07, 2014 11:38 pm

evo ga opet ban kum avatar me je ban drugi put decko verovatno ne zna da gleda cak me nije ni gledao vec me je ban odma imate moj IP na drugim postovima a demo je sad snimljen automatski pa posto ne mogu da ga okacim ovde poslacu nekom od admin u PM pa nek on okaci za ostale da vide ....
Back to top Go down
zotja

zotja


Broj postova : 225
Join date : 2009-10-04
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

evo ga jos jedan ban Empty
PostSubject: Re: evo ga jos jedan ban   evo ga jos jedan ban Icon_minitimeSat Feb 08, 2014 12:57 am

unban si ,ostavi demo ,da pogledamo
Back to top Go down
Av@tar

Av@tar


Broj postova : 4
Join date : 2014-02-06
Age : 42
Lokacija : Leskovac

evo ga jos jedan ban Empty
PostSubject: Re: evo ga jos jedan ban   evo ga jos jedan ban Icon_minitimeSat Feb 08, 2014 1:50 am

Nisam te ja banovao,vec drugi admin...pratio te par partija i verovatno je video nesto.JA licno nemam nista protiv tebe tako da opusteno,imas demo kao sto kazes da imas i resena stvar...ziveli
Back to top Go down
Dr.Plinska_boca




Broj postova : 17
Join date : 2014-02-07

evo ga jos jedan ban Empty
PostSubject: Re: evo ga jos jedan ban   evo ga jos jedan ban Icon_minitimeSat Feb 08, 2014 3:19 am

Ok Avatar izvini ja sam mislio da si ti jedini admin na server i da si me ti ban... nisam sad za mojim kompom a poslao sam demo u PM makiti i ljubi kad dodjem kuci saljem i ostalima ... pozzz
Back to top Go down
zotja

zotja


Broj postova : 225
Join date : 2009-10-04
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

evo ga jos jedan ban Empty
PostSubject: Re: evo ga jos jedan ban   evo ga jos jedan ban Icon_minitimeSun Feb 09, 2014 11:14 am

ne treba nam demo na pm, nego okaci ovde da vide svi
link ostavi samo ...
Back to top Go down
Sponsored content





evo ga jos jedan ban Empty
PostSubject: Re: evo ga jos jedan ban   evo ga jos jedan ban Icon_minitime

Back to top Go down
 
evo ga jos jedan ban
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jedan predlog ...
» EVO JOS JEDAN SNIMAK SERVERA !
» Moze li jos jedan unban???
» EVO JEDAN MALI SNIMAK SERVERA KADA NEMA ADMINA
» EVO JEDAN MALI SNIMAK SERVERA KADA NEMA ADMINA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: