KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Zalba na admine

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Dr.Plinska_boca




Broj postova : 17
Join date : 2014-02-07

Zalba na admine Empty
PostSubject: Zalba na admine   Zalba na admine Icon_minitimeFri Feb 07, 2014 11:02 pm

Dovedite malo admine u red mislim ako vam je u cilju da vam se na server skupljaju malo bolji igraci. Banuju me cim udjem i to zato sto botovi koji su na serveru napadnu admina da me banuju zato sto ih ubijam a to je glupost. Ako vec oce da me banuje admin kazite im da me snimaju i mene i Kicana zato sto je kican na mom serveru igrao 2-3 godine i znam da nema nista. Imao sam svoj server 2-3 godine pre toga sam bio admin 3 godine i igram cs 11 godina tako da stvarno nemam nista i jos jednom molba za head admin kazi adminima da me snime ili kad budes ti bio na serveru snimi me pa da pokazem demo i da mi date neki imunitet kako me drugi admini ne bi banovali iz neznanja ... hvala unapred
Back to top Go down
zotja

zotja


Broj postova : 225
Join date : 2009-10-04
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Zalba na admine Empty
PostSubject: Re: Zalba na admine   Zalba na admine Icon_minitimeSat Feb 08, 2014 12:58 am

ulazi dosta pravih citera sa busta, pa mahinalno neiskusni admini banuju i bolje , ako nemas cit, ostavis demo i resis se muka za sva vremena
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 45
Lokacija : Obrenovac

Zalba na admine Empty
PostSubject: Re: Zalba na admine   Zalba na admine Icon_minitimeFri Feb 14, 2014 8:20 am

Ajd da ne otvaram novu temu. Mogao bi ljuba da obuzda svoje admine sa menjanjem mapa menjaju mape i daju vote na svakih 5 minuta posto izgleda da znaju da igraju dust 2x2, taman se ucita neka normlana mapa posto ocito da je ne znaju odmah prebacuju na 2x2 iako ima 20 igraca. Ili menjajte politiku ili da menjam server, ovo vise stvarno nema smisla.
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

Zalba na admine Empty
PostSubject: Re: Zalba na admine   Zalba na admine Icon_minitimeFri Feb 14, 2014 8:36 am

A ti bas zezas stari si admin bio sto sada filozofiras,sto ne uzmes admina i poducis mladje najlakse je kukati...krecemo ispocetaka jeb dok se uhodaju svi novi ali ti.... ma lol...
Back to top Go down
Sponsored content





Zalba na admine Empty
PostSubject: Re: Zalba na admine   Zalba na admine Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zalba na admine
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ZALBA NA ADMINE
» zalba na admine
» zalba na admine!!!
» Zalba na ove nove admine!!!!!!!
» moja zalba za rad admine

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Zalbe na rad Admina i Servera-
Jump to: